![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
Шотландці, поляки та грузини вже лаштуються в дорогу до Тернополя
![заставка05 (Copy)](/uploads/media/a9/1e/a91ed63894e693067e18ba300b4cc71b_orig.jpg)
У Тернополі готуються до проведення Сьомого Мистецького фестивалю «Ї».
Симбіоз літератури, музики, живопису, фотографії та кіномистецтва – такий «портрет» Мистецького фестивалю «Ї», який уже 7-й раз проводиться у Тернополі.
Про це під час презентації програми фестивалю розповів його координатор Юрій Матевощук.
![IMG_7970 (Copy)](/uploads/media/82/60/826012213449dd84034c64407df9cde0_orig.jpg)
- Цього року у фестивалю візьмуть відомі письменники з України, Грузії, Шотландії, Польщі. Будуть драйвові музичні перформанси, незвичні літературні тандеми, цікаві поетичні читання, захоплюючі презентації книг, лекторії. У рамках фестивалю на другому поверсі Тернопільського академічного обласного українського драмтеатру ім.Т.Шевченка триватиме фотовиставка «Вітражі душі» заслуженого журналіста Олега Снітовського про народного художника України Івана Марчука.
![_ORL0016 (Copy)](/uploads/media/dd/24/dd24760cda924403a682a54e7d12a39c_orig.jpg)
![IMG_7968 (Copy)](/uploads/media/97/51/9751c36f5f94c8yz49c9e663b0fa974f_orig.jpg)
- Узагалі, програма фестивалю передбачатиме декілька сцен: літературну, музичну, лекційну, художню та кіно-театральну, - додав Юрій Матевощук.
![_ORL0051 (Copy)](/uploads/media/c1/a5/c1a5879774f30f9d2a5035f4f2yz2fc0_orig.jpg)
![_ORL0010 (Copy)](/uploads/media/0c/58/0c586c3aa28080yz0db72394ff5bbf55_orig.jpg)
Нагадаю, 7-й Мистецький фестиваль «Ї» відбудеться 3-5травня у Тернополі.
Фото автора