Ростислав Фук

Скільки вимушених переселенців проживають у Тернопільській громаді

У місті працює «гаряча лінія», зателефонувавши на яку можна отримати консультації з питань соціального захисту населення

Станом на 15 вересня в управлінні соціальної політики зареєстрували 28452 внутрішньо переміщених особи, з них тимчасовий прихисток на території Тернопільської міської територіальної громади отримали 12 246 громадян. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Оскільки у Тернополі діє безготівкова форма оплати за проїзд в міському громадському транспорті, внутрішньо переміщені особи уже отримали 3200 неперсоніфікованих електронних квитків, ще 2157 - персоніфікованих електронних квитків «Соціальна карта тернополянина» категорії «Пільгова».

У місті працює «гаряча лінія» +38 (067) 461-10-75, зателефонувавши на яку можна отримати консультації з питань соціального захисту населення. Послуги консультування уже надано 3506 переселенцям.

З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб у Тернополі від початку повномасштабної війни була організована видача гуманітарної допомоги. Відтак, продуктові набори та засоби гігієни отримали 28865 людей, одяг та взуття – 17220, а засоби реабілітації  - 25.

У 12 школах та шести закладах професійно-технічної освіти загалом було розгорнуто 2970 ліжкомісць. За весь період прихисток отримали понад 12000 людей.

Педагогічні колективи  теж не залишилися осторонь і створили волонтерський освітянський штаб для допомоги постраждалим від війни. Вони самостійно організували харчування для людей, щоденно готуючи сніданки, обіди і вечері, – йдеться в повідомленні. – До слова, піклуючись про повноцінний раціон харчування внутрішньо переміщених осіб, Тернопільської міською радою виділено кошти у загальній сумі 2 250 000 грн на закупівлю продуктів харчування для потреб переселенців.  

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео