![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
Співачка з Тернопільщини видала новий музичний альбом
![131929093_857681791675714_597065281303751643_n](/uploads/media/a7/51/a751d341e2b375557037d81018143b94_w960.jpg)
Тернопільська співачка Ірина Музика випустила новий музичний альбом під назвою «Біле перо». Це вже другий альбом, що виходить в рамках її сольного проєкту IRYNА MÜZИKA.
Про це вокалістка повідомила у фейсбуці.
- Першим був альбом колядок «Йде Різдво», який ми разом з гуртом «Фіра» презентували в Драмтеатрі 14 січня 2019 року. Альбом «Біле перо» теж мав аж дві заплановані презентації, але жодна з них, на жаль, не відбулася. Посилення карантину щоразу заважало втіленню цих задумів. Але я все ж не втрачаю надії. Вірю, що одного дня ми таки зіграємо цю музику наживо. Дякую усій дружній команді, що працювала над створенням цього альбому, - розповіла Ірина Музика.
До цього альбому увійшла рекордна кількість синглів. Деякі з них, такі як «Весна», «В любові», «Мій дім», «Щастя в дорозі» давно звучать на радіостанціях.
За словами виконавиці, це дуже легкі авторські пісні, такий собі лаунж українською і для неї дуже символічним є те, що альбом побачив світ якраз перед днем Святого Миколая.
![131673804_857681918342368_5335299232962875179_n](/uploads/media/80/a1/80a133b5a0931ddba0dd7f3887c769c2_w960.jpg)
![131973723_857681858342374_8382452134097975297_n](/uploads/media/8a/93/8a9305aab3f102a696c1c9a62a973ecc_w960.jpg)
Фото Ірини Музики