Тамара Коблик

Спортсмен з Тернопільщини здобув «срібло» на Чемпіонаті України з вільної боротьби

Назар Логойда з Тернопільщини - срібний призер Чемпіонату України з вільної боротьби U-15. Про це повідомили у пресслужбі Підволочиської селищної ради.

З 2 по 5 березня у місті Ужгород відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби U 15.

Вихованець Підволочиської ДЮСШ Логойда Назар зайняв друге місце у ваговій категорії 85 кілограмів та виконав норматив КМС.

Приємно, що Назар за результатом цих змагань потрапив до складу збірної України U-15 з вільної боротьби, яка буде готуватися до чемпіонату Європи, що відбудеться в Греції, - йдеться у повідомленні селищної ради.

Готував до змагань юного борця тренер-викладач ДЮСШ Василь Михайлович Логойда.