![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
На регіональному турнірі з вільної боротьби юні спортсмени з Тернопільщини здобули три «золота» й дві «бронзи»
![259624438_1533616440370687_8969977770885656869_n](/uploads/media/6f/dd/6fdd47172fd7f4d25d407a4e0e2119b5_w1600.jpg)
20 листопада в Тернополі відбувся регіональний турнір з вільної боротьби серед юнаків, присвячений пам’яті майстра спорту України Валерія Геращенка.
У змаганнях взяли участь близько 100 учасників 2009-2011 року народження з Тернопільської, Рівненської та Харківської областей.
Тернопільщину представляли вихованці ТОДЮСШ з літніх видів спорту, які посіли такі місця у своїх вагових категоріях: «золото» здобув Смакула Олександр, Баран Валентин та Вархоляк Іван; 3 місце вибороли Худо Остап і Роговський Костянтин; й 4 місце посів Ранецький Євген й 5 – Давибіда Дмитро.
- Вдячні нашим тренерам та юним спортсменам за те, що не розчарували, проявили характер і волю до перемоги, – пишуть у групі Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту.
![259765114_1533616400370691_8596901566509234478_n](/uploads/media/61/d6/61d6f764a3f9034221fae45a09bcbfe6_w640.jpg)
![259855553_1533616370370694_3433436351447941298_n](/uploads/media/0e/c7/0ec738aeb82bbaf829d147b198ed3440_w320.jpg)
![259868643_1533616467037351_7075919184141224102_n](/uploads/media/c3/a6/c3a6c8b7d1c24ef4280b1056ca31c06f_w1600.jpg)
Фото з допису