Тамара Коблик

Тернопільські спортсмени здобули «срібло» і дві «бронзи» на чемпіонаті України з вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху

Тренують спортсменів Микола Шуптар, Віктор Шандригось та Сергій Недокіс

У селі Баранинці Закарпатської області з 3 до 5 листопада 2022 р. тривав чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів з порушеннями слуху. Участь у змаганнях взяли спортсмени з Київської, Сумської, Тернопільської, Кіровоградської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Рівненської областей. Збірну команду Тернопільської області репрезентували чотири спортсмени, які представляли Тернопільський регіональний центр та ДЮСШІ «Інваспорт». Спортсмени показали гарну спортивну підготовку та отримали високі результати.

Про це повідомили на сторінці регіонального центру «Інваспорт» у фейсбуці.

Серед чоловіків з боротьби вільної  у в/к 61 кг бронзову нагороду здобув Денис КОХАН - учень Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради (тренери Микола Шуптар та Віктор Шандригось). У цій же ваговій категорії Роман Лис посів шосте місце (тренери Віктор Шандригось, Сергій Недокіс).

У в/к 65 кг срібним призером став Віктор Блоха - студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка (тренери Микола Шуптар та Віктор Шандригось). А ще один студент факультету фізичного виховання ТНПУ імені В. Гнатюка Микола Василик став бронзовим призером у в/к 70 кг. Тренер спортсмена Віктор Шандригось.

Фото зі сторінки «Інваспорту» у фейсбуці

Вибір читачів за тиждень

Відео