![](/uploads/media/9d/df/9ddf9f97c3c046858bda7f67326809e5_orig_thumb.jpg)
Спортсмент з Борсуківської громади здобув нове золото (фото)
![71ae337f7e6558f83aa581d09ad52116](/uploads/media/79/40/7940de1273299bbbe3fcd4cdf2bef2b5_orig.jpg)
Днями у місті Дніпро спортсмен з села Нападівка, Лановецького району взяв участь 9-ому Відкритому Кубку України з пауерліфтингу, жиму штанги та станової тяги.
Ігор Мельник підняв185 кг- штангу, що принесло йому золото у дисципліні «жим штанги лежачи». На змаганнях він встановив четвертий абсолютний рекорд України та Європи WPAU у своїй ваговій категорії піднявши штангу на біцепс вагою 88 кг. Також взято командну першість у строгому підйомі штанги на біцепс. Честь Західної України була представлена достойно на змаганнях. Це чергові спортивні перемоги хлопця.
-Ми щиро радіємо досягненням та гордимося, що наша громада має таку активну та цілеспрямовану молодь. Успіхів тобі Ігорю у всіх твоїх починяннях, - пишуть на сайті Боруківської громади.
Фото з відкритих джерел