![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
Спробувати себе в ролі актора може кожен: у Тернополі оголосили набір
Відбір триватиме до 22 жовтня
![](/uploads/media/8e/53/8e538fbe7c9dd03b206d07f425005932_w4800.jpg)
Громадська організація «Інститут міської культури» оголосила набір учасників театральної трупи. Спробувати себе актором може абсолютно кожен, особлива увага приділятиметься високо вмотивованим учасникам та представникам вразливих верств населення. Участь є безкоштовною, а щоб стати учасником відбору потрібно заповнити заявку тут.
Тернопільський тимчасовий театр 2.0 – це студія сучасного театру, яка нещодавно представила прем’єру вистави ВПО у Тернополі в жанрі вербатім. Понад 160 гостей відвідали постановку наживо, ще 500 – переглянули запис за перші 2 дні.
Участь у проєкті - це нагода для вас поділитися персональними історіями, розкрити свої таланти, здобути нові навички, познайомитися та зблизитися з культурним середовищем міста. Цього разу учасники досліджуватимуть самостійно обрану тему, а допомагатиме їм режисер Ігор Кусяк – тренер з ораторського мистецтва, актор, гештальт-консультант.
Про результати відбору організатори повідомлять електронним листом, тож не забувайте перевіряти свої скриньки. Відбір триватиме до 22 жовтня.
Проєкт реалізуєть ГО «Інститут міської культури» завдяки грантовій підтримці Фундації ЗМІN у креативному кластері Nа пошті.
Instagram: imk.ternopil
Facebook: imk.ternopil
Контакти:
E-mail: urbanci.ngo@gmail.com
Фото з відкритих джерел