Орест Сарматський

Стало відомо, який алкоголь підробляють найчастіше в Україні (Агроновини)

2201 (Copy)

Найчастіше підробляють популярні бренди імпортного алкоголю. Серед українських брендів хоч і трапляються підробки, але набагато рідше. 

Про це повідомляє УНН, пише agronews.ua.

– Найпопулярніший, відомий імпортний алкоголь найчастіше і підроблюють. Можна зустріти на ринку і підробки преміальних, і суперпреміальних брендів. Але найчастіше вони через приватні руки перепродаються, перекуповуються – середньостатистичний споживач з ними не стикається. Ось найчастіша підробка – це той алкоголь, який загальновизнаний і загальновідомий, – зазначив відомий київський бартендер Костянтин Бойко.

Серед брендів і різновидів алкоголю за частотою підроблення Бойко назвав ірландський віскі, зокрема – Jameson, шотландський віскі – Johnnie Walker і Chivas. А ось серед горілок часто підробляють французьку Grey Goose.

Бартендер підкреслив, що фальсифікат може становити небезпеку для здоров’я, адже для його виготовлення використовується спирт сумнівної якості, часто – який не призначений для внутрішнього вживання.

– Найчастіше використовують або сумнівної якості спирт, або ті спирти, якими можна дійсно отруїтися. Тому для того, щоб убезпечити себе, слід купувати алкоголь у перевірених продавців: зареєстрованих марок, супермаркетів, магазинів. Обов’язково звертати увагу на якість упаковки, всіх абсолютно наклейок, ліцензій: щоб нічого не було ні зірвано, ні подряпане, ні кволе, – пояснив Бойко.

Він також зазначив, що український алкоголь рідше підробляють, тому що, по-перше, він дешевше імпортного, хоч і не поступається йому за якістю. А по-друге, український виробник, який знаходиться тут же на місці, має іноді можливість відстежувати появу джерел фальсифікованої продукції.

2202 (Copy)
2202 (Copy)

В Україні молочна галузь на порозі зникнення

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики розпалилася палка дискусія щодо подальшого розвитку тваринництва в Україні та молочної галузі зокрема, повідомляє agronews.ua.

Молочарство в Україні на сьогодні є під загрозою зникнення. Це пов’язано з тим, що Україна свого часу підписала угоду про нульові мита на імпорт продукції з Євросоюзу.

Крім того, катастрофічно зменшується місцеве поголів’я, і м’ясна галузь взагалі може зникнути протягом наступних двох років. Таку думку висловлювали аграрні асоціації.

– Ми повинні захищати український ринок, тому що ті, хто підписував угоду з Євросоюзом взагалі не читали, що вони підписували. Іноді наші іноземні колеги висловлюють позицію, що вони глибоко стурбовані, але при цьому наш ринок залишається незахищеним, – досить емоційно сказав Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Фото з дописів

Вибір читачів за тиждень

Відео