![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
Студент тернопільського вишу здобув бронзу на чемпіонаті України
Андрій Євтушенко став бронзовим призером з лижних перегонів на дистанції 10 кілометрів
![](/uploads/media/09/37/09375ec2f043c30df2b87da17452915b_w1280.jpg)
У селі Яворів на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України відбувся чемпіонат України з парабіатлону і лижних перегонів-2023.
Участь у змаганнях взяли 70 параатлетів з 12 регіонів держави, серед яких студент інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету Андрій Євтушенко.
Про це повідомили у пресслужбі ЗУНУ.
Андрій став бронзовим призером з лижних перегонів на дистанції 10 кілометрів.
Програма чемпіонату: біатлонний спринт, лижні гонки з інтервальним стартом та вільним стилем.
Фото пресслужбі ЗУНУ