Божена Волинець

248925506_124257253324816_5850414310393152736_n (Copy)

З 22 по 31 жовтня у литовському місті Вільнюс проходить чемпіонат світу з жиму штанги лежачи серед усіх вікових груп. На змаганнях мали честь представляти нашу державу в складі збірної команди України студенти Факультет фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка - Грошко Ігор та  Марія Полянська.

У ваговій категорії до 83 кг серед юнаків Грошко Ігор виборов 2 місце, а Полянська Марія у змаганнях серед жінок посіла третю сходинку п’єдесталу.

248758983_124257496658125_8072216726971348013_n (Copy)

248937717_124257466658128_6422047318180196622_n (Copy)

248879277_124257369991471_5014949456784547640_n (Copy)

Також, як зазначають на сторінці Факультету фізичного виховання ТНПУ у Фейсбук, у ваговій категорії до 57 кг серед жінок відзначилась випускниця факультету іноземних мов ТНПУ, майстер спорту України міжнародного класу - Коляденко Мар‘яна, яка здобула бронзову нагороду.

Pasted into Студенти тернопільського ЗВО - призери чемпіонату світу з жиму штанги лежачи (фото)

Для Ігоря Грошка це був перший міжнародний виступ. Він є членом збірної команди України й  перемагав на чемпіонаті України серед юнаків. У свою чергу, Марія Полянська теж є членом збірної команди України та майстром спорту України міжнародного класу. Цьогоріч  дівчина перемогла на чемпіонаті Європи і світу, встановила європейські та світові рекорди серед дівчат й тепер успішно дебютувала на дорослому рівні.

- Результати наших студентів-спортсменів допомогли збірній команді України здобути третє командне місце серед жінок і юнаків відповідно, серед понад 50 країн-учасниць чемпіонату світу, - повідомляють у дописі.

248919972_124257279991480_8474392148118793924_n (Copy)

248968827_124257436658131_1554985596086535765_n (Copy)