![](/uploads/media/2a/ae/2aaea84b30589617f39978eb70ddf1c9_orig_thumb.jpg)
«Світ захитався під ногами»: спогади тернополян про ранок 24 лютого (відео)
Останні дні лютого вже два роки особливо важкі для багатьох. Сумні і тривожні спогади про цей час не виходять з голови, зізнаються опитані
![](/uploads/media/1c/0f/1c0f6f178e48b1efd5d9041727e0f8fd_w1920.jpg)
Вже минає два роки, відколи життя українців поділилося на “до” і “після”. Цього дня 24 лютого 2022 року люди прокинулися від тривожних новин про вибухи та ракетні обстріли міст. “Прокидайся, війна” — чули в телефонні слухавки від рідних та близьких. Страх, черги до автозаправок, банкоматів, аптек. Перші повітряні тривоги, пошуки укриттів та життя зібране в одну валізу. Яким був ранок 24 лютого, спогадами діляться тернополяни.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Руслана Жирова та Романа Луциківа