![](/uploads/media/de/df/dedf722ec9e23f03yzedf191d59319d8_orig_thumb.jpg)
«Бачить красу навіть поміж щоденних обстрілів»: у Тернополі відкрили фотовиставку військового (відео)
Юрій Костишин фотографує побратимів, котиків, які живуть поруч з бійцями, краєвиди, заходи сонця, краплі роси на траві. Усі світлини зняті на мобільний
![](/uploads/media/f3/c5/f3c5c49d2cb4b2829cca8d2d3d719c9f_w1920.jpg)
Виставку фотографій тернопільського військового Юрія Костишина відкрили 15 лютого у креативному кластері Na пошті. Тут можна побачити кілька десятків світлин, які захисник з позивним “Кіт Характерник” зробив на звичайний мобільний. Ці роботи не лише документують війну, а й показують здатність бачити красу навіть поміж щоденних обстрілів. Автор фотографує побратимів, краєвиди, заходи сонця, краплі роси на траві, котиків, які живуть поруч з бійцями.
Детальніше – на відео.
Фото, відео Руслана Жирова