Дарія Шевченко

Священник з Тернопільщини сам вирушив у небезпечну дорогу, щоб доставити військовим допомогу

Отець Андрій організував збір коштів для придбання мікроавтобуса, щоб була змога возити необхідні речі нашим воїнам. До благої справи долучились українці з-за кордону та мешканці Підволочищини

Капелан отець Андрій Курило із Підволочиської громади від початку масштабного вторгнення росії в Україну допомагає нашим захисникам. Неодноразово священник привозив випічку від місцевих господинь до Координаційного штабу підтримки оборони України. Минулого тижня отець сам вирушив у небезпечну дорогу, щоб доставити військовим допомогу. 

Перед тим отець Андрій організував збір коштів для придбання буса, щоб була змога возити передачі нашим воїнам. Задля перемоги довкола доброї справи об'єдналися благодійники з-за кордону та мешканці сіл Кам'янки, Хмелиська, Мовчанівка та Богданівка і зібрали потрібну суму.

Уляна Хом'як, волонтерка Координаційного штабу підтримки оборони України, розповіла, що бус був дуже потрібний для волонтерів з Підволочищини, адже мешканці сіл можуть адресно передавати пакунки для своїх рідних, які воюють.

Разом із отцем Андрієм зголосилися завезти допомогу військовим ще двоє водіїв - Анатолій Вішко та Олександр Дістель. Активно підтримує збір волонтерської допомоги староста села Кам'янки Андрій Реус. Із перших днів війни колосально допомагає уродженка села, волонтерка Любов Дістель, яка проживає у Німеччині. Цього разу жінка навідалася в Кам'янки і була присутня при завантаженні буса на фронт. Не може спокійно сидіти й місцева мешканка Інна Пришляк - відколи її чоловік пішов воювати, вона пече вдома хліб і передає на передову, а ще роздає запашні хлібини внутрішньо переміщеним особам. Наше об'єднання жінок Тернопільщини також зібрало продукти харчування і передало підволочиськими волонтерами для захисників, бо вважаємо, що нема наших і чужих воїнів, усі вони - наші відважні герої», - сказала Уляна Хом’як.

Фото з допису Координаційного штабу підтримки оборони України

Вибір читачів за тиждень

Відео