![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Тернопіль отримав чергову допомогу для переселенців
Допомогу надано в рамках Програми Представництва Міжнародної організації міграції в Україні
![](/uploads/media/31/78/3178369983aecccf8bf0232f56ed4c84_w640.jpg)
Днями Тернопіль отримав непродовольчу допомогу для потреб внутрішньо переміщених осіб, що знайшли тут прихисток. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.
Допомогу надано в рамках Програми Представництва Міжнародної організації міграції в Україні.
Так, отримані непродовольчі товари уже скерували для потреб переселенців у Тернопільській громаді, зокрема:
- 100 наборів посуду і 100 комплектів постільної білизни передали для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитках Відокремленого структурного підрозділу Тернопільського фахового коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;
- 28 наборів посуду спрямували для внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у гуртожитку Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі.
Висловлюємо щиру вдячність за надану підтримку та допомогу Міжнародній організації з міграції, Міністерству закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади й Міністерству закордонних справ Данії, - йдеться в повідомленні.
До слова, від сьогодні, 6 лютого, відновлено реєстрацію внутрішньо переміщених осіб для отримання грошової допомоги від обласної організації товариства Червоного Хреста в Україні. Для отримання допомоги потрібно звернутись за адресою: м. Тернопіль, вул. Мостова-Бічна, 6.
Фото Тернопільської міської ради