Олеся Поліщук

Тернопіль збільшив кількість транспорту до міських кладовищ у поминальні дні

31-marshrut-ternopil-04-12-19

У поминальні дні в Тернополі буде посилено роботу громадського транспорту, що курсує до міських кладовищ.

- З метою створення сприятливих умов для жителів Тернополя щодо відвідування та впорядкування могил рідних і близьких, з 25 по 31 жовтня призначені додаткові рейси громадського транспорту до міських кладовищ, - повідомили в міській раді.

Зокрема, рейси до кладовища у с.Підгороднє в цей період здійснюються у парні дні тижня - парними, у непарні – непарними випусками автобусів на маршрутах №№ 11, 27.

А 1 листопада буде забезпечено також виконання усіх рейсів автобусами №№ 1А, 11, 27 до міського кладовища в с. Підгороднє, відповідно до розкладів руху автобусів робочого дня.

Щодо кладовища на Львівській трасі, що біля села Довжанка, то з 30 жовтня по 1 листопада також буде функціонувати впродовж дня автобусний маршрут №32 відповідно до потреб пасажиропотоку.

- У поминальні дні буде посилено контроль за дотриманням водіями затверджених розкладів руху на автобусних маршрутах №№ 1А, 5, 5А, 8, 11, 18, 27, 31, 32 і тролейбусному маршруті №8 та забезпечено роботу максимальної кількості транспорту на цих маршрутах відповідно до розкладу руху робочого дня, - інформують в мерії Тернополя.

Додатково на маршруті №1А працюватиме 8 одиниць транспорту (великі автобуси), які щороку 01.11.2021 виконують рейси до міського кладовища в с. Підгороднє.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео