![](/uploads/media/17/e9/17e9f97c804cfbeb5c4bf34e8eac1950_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина бере участь у будівництві фортифікаційних споруд на Сумщині (фото)
Наразі у розпалі будівництво бетонних стаціонарних фортифікацій
![](/uploads/media/2f/66/2f66b753b7766e72c1bb6d27befb675f_w1280.jpg)
Тернопільщина продовжує допомагати Сумській області у будівництві фортифікаційних споруд. Про це розповіли у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
До зміцнення оборонних рубежів у районах Сумщини залучені фахівці з Тернопільщини, працюють також наші підрядні організації.
Наразі у розпалі будівництво бетонних стаціонарних фортифікацій.
Військовослужбовці поставили чіткі завдання щодо матеріалів, форми та міцності об'єктів, визначені терміни. Відповідно, нарощуються темпи, залучається техніка та допомога з інших областей України, щоб у визначені строки виконати роботи.
Сьогодні вся Україна допомагає будувати фортифікаційні споруди у прикордонні, щоб підсилити оборону нашої землі та впевненість населення у міцному захисті.
Фото Тернопільської ОВА