![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина перша в рейтингу областей за кількістю функціонуючих Дія.Центрів
На території області працює 10 Дія.Центрів
![](/uploads/media/ba/21/ba214ae981f05792028fbc5bc2dc55e0_w960.jpg)
Тернопільщина перша в рейтингу областей за кількістю функціонуючих Дія.Центрів. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів очільник Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.
В нас працює 10 Дія.Центрів - це найбільше з усіх областей країни, - йдеться у повідомленні Володимира Труша.
Дія.Центр - це сучасний, модернізований простір, де за один візит можна отримати весь комплекс необхідних послуг, та скористатись супутніми сервісами.
![](/uploads/media/75/9d/759dcddeb1d543da8987f7c2f38612af_w960.jpg)
Усі Дія. Центри відповідають 12 критеріям якості обслуговування та дотримуються єдиних стандартів, що забезпечують зручність, швидкість, доступність, надійність та безбар’єрність в наданні громадянам адміністративних послуг.
Детальніше ознайомитись з переліком Дія.Центрів, графіком їх роботи та контактами можна за посиланням https://center.diia.gov.ua/perelik-centriv-dii
Фото з відкритих джерел