![світло](/uploads/media/2b/c9/2bc9655335910181c41539dc1d1dc759_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина попрощалася з 32-річним нацгвардійцем (фото)
Вічна пам’ять Герою
![](/uploads/media/22/bd/22bd3c60824db97a6b42493682573f9a_w1920.jpg)
Лановецька громада провела в останню дорогу 32-річного земляка-нацгвардійця, жителя села Грибова Олега Скакуна 13 січня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
Олег був старшим навідником обслуги міномета. Нагадаємо, життя солдата обірвалося внаслідок мінометного обстрілу 4 січня в районі населеного пункту Вербове Запорізької області.
Протягом проходження військової служби Олега відрізняли надзвичайно високі якості достойного військовослужбовця, вірного товариша та справжнього патріота, - згадують бойові побратими загиблого.
Державний стяг, як символ держави, вручили дружині загиблого.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, близьким та побратимам Олега Скакуна з приводу непоправної втрати. Вічна пам’ять Герою.
Чтитайте також: Тернопіль прощатиметься з загиблим Героєм
Фото Лановецької громади