![](/uploads/media/67/02/67021341056c1d8a1598151baa067291_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина втратила ще одного Героя - Степана Квасного
45-річний Степан Квасний загинув 21 серпня. Вічна пам'ять
![](/uploads/media/68/c2/68c2ecd2d1bd7df71e8c05c93a589104_w1920.jpg)
На фронті загинув 45-річний уродженець с.Дзвинячка Чортківського району Степан Квасний. Про це повідомили у пресслужбі другого відділу Чортківського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки.
З глибоким сумом повідомляємо, що кровопролитна війна з російськими окупантами забрала ще одне життя захисника-патріота, який проживав у с.Дзвинячка Чортківського району, - йдеться у повідомленні. - Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність 21 серпня 2023 року загинув старший солдат Квасний Степан Тарасович 1978 року народження.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Степана Квасного з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Нагадаємо, у Тернополі попрощалися з 22-річним Героєм-пластуном Богданом Сенюком.
Фото з відкритих джерел