![](/uploads/media/18/c3/18c35d1612347f48dcf02c570efae199_orig_thumb.jpg)
Тернопільська церква запрошує дітей на безкоштовну школу продовженого дня
Школа призначена для дітей: сиріт/напівсиріт, з багатодітних родин, з родин переселенців і т.п.
![](/uploads/media/17/e0/17e0yz11b1cc556e8ddc2db6d2cc550a_w960.jpg)
У Тернополі проводять набір учнів до школи Св. Антонія Падевського. Про це повідомили на сторінці Парафії святого апостола Петра, м. Тернопіль (УГКЦ).
Що за школа?
Дана школа є школою продовженого дня у якій діти прийшовши до монастиря по вул. Володимира В. 1 а, після занять у звичайній школі, проводять час від 14.00. до 17.30. У монастирі діти роблять уроки на наступний день, харчуються, моляться, грають в ігри тощо.
Для кого призначена?
Школа призначена для дітей: сиріт/напівсиріт, з багатодітних родин, з родин переселенців і т.п.
Хто оплачує?
Утриманням школи займається францисканська благодійна організація і монастир Різдва Пресв. Богородиці ЧБМ. Тому зі сторони батьків чи опікунів ніякої оплати не вимагається. Школа є безкоштовна.
До кого зголоситись?
Зголосити дітей віком від 7 до 12 років можна прийшовши до монастиря (м. Тернопіль, вул. Володимира В. 1 а) і звернувшись до когось із вчителів/вихователів. (Анна Янкович, Ольга Косович – FB, Аліна Кійко, Alina Kiiko – FB).
Фото з відкритих джерел