![](/uploads/media/b9/b1/b9b16bbff3546805bd16669f6d1d3bdf_orig_thumb.jpg)
Тернопільська обласна рада збільшила фінансову підтримку захисників
Відповідне рішення прийняли на сесії 30 листопада
![](/uploads/media/09/55/09559402a280c2c7be045c04a60aa60f_w1920.jpg)
Рішення про розширення категорій людей, які можуть отримати фінансову допомогу, прийняли депутати Тернопільської обласної ради 30 листопада. А також збільшили видатки на Обласну комплексну програму соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота».
Тепер матеріальну допомогу зможуть отримувати: учасники АТО/ООС, добровольці АТО/ООС, військовослужбовці Збройних Сил України, сім’ї загиблих (померлих), зниклих безвісти і таких, що перебувають у полоні, учасників АТО/ООС, учасників-добровольців АТО/ООС, військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та воєнізованих підрозділів, правоохоронних органів спеціального призначення, а також Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
Через війну велика кількість українців, зокрема й мешканців Тернопільщини, опинились у складних життєвих обставинах. Багато наших захисників і захисниць отримали поранення і потребують не лише медичної допомоги, але й реабілітації. На це все їм потрібні кошти, яких не завжди вистачає. Фінансова підтримка — це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто віддав своє здоров’я чи життя заради захисту нашої Батьківщини, — сказав перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.
Читайте також: Тернопільщина позбудеться символів комуністичного режиму
Трьом Героям присвоїли звання «Почесний громадянин Тернопільської області»
Фото Терену