![](/uploads/media/3f/b3/3fb31eeyzfc14d8e983f600147911364_orig_thumb.jpg)
Тернопільська студентка отримала високу відзнаку на міжнародному музичному конкурсі
Саме за виконання твору українського композитора Ольгу Дроздовську нагородили спеціальним призом
![](/uploads/media/9c/7c/9c7ca6f6f9a858a17df3eb2d38f51df1_w320.jpg)
Ольга Дроздовська, третьокурсниця Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької, представила сольну програму на ХІ Міжнародному конкурсі піаністів імені Георгі Ференцзи в угорському Будапешті. Про це повідомили на сайті коледжу.
Студентка виконала передбачену умовами конкурсу вимогу – зіграти твір Шопена, а також внесла до своєї програми «Прелюдію» (опус 33 номер 7) Сергія Борткевича. І саме за виконання сольної програми — музики українського композитора — журі відзначило Ольгу Дроздовську спеціальним призом.
![](/uploads/media/fc/3e/fc3e9ae070a21ccc8eb931f624d71f67_w640.jpg)
Третьокурсниця також взяла участь у майстер-класах, які провели в рамках конкурсу члени журі з різних країн.
Ольга Дроздовська навчається на відділі «Фортепіано» у класі викладачки Лесі Корній, неодноразово виборювали призові місця на міжнародних та всеукраїнських конкурсах піаністів.
Фото Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької