![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
Тернопільська викладачка успішно захистила докторську дисертацію
![1615452234_img_9457](/uploads/media/29/a2/29a2092e2bdfd0aa526c07a729af6e85_w640.jpg)
Завідувач кафедри міжнародного права та міграційної політики Західноукраїнського національного університету Тетяна Дракохруст успішно захистила докторську дисертацію.
Про це повідомляє відділ інформації та зв'язків з громадськістю ЗУНУ.
- Вітаємо Дракохруст Тетяну Вікторівну. Це результат наполегливості, старання і завзяття, працьовитості й самовіддачі, сили волі і твердості духу, - йдеться в повідомленні.
Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук: «Адміністративно-правові засади формування та реалізації державної міграційної політики України».
Фото пресслужби ЗУНУ