![](/uploads/media/4d/dd/4ddd4782550c7bc60fd52ab5bee56c01_orig_thumb.jpg)
Тернопільські патрульні виявили чоловіка, який перебував у розшуку
Правоохоронці до того ж склали на тернополянина відповідні адміністративні матеріали за вчинення домашнього насильства
![](/uploads/media/07/f8/07f8a38cb3747204748143c5570bf0e9_w960.jpg)
Учора, 28 листопада, близько 12-ї години, патрульним інспекторам надійшов виклик від схвильованої жінки. Заявниця повідомила, що син вчиняє відносно неї домашнє насильство. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.
Прибувши на місце події, поліціянти виявили 39-річного громадянина. Під час перевірки інформації про чоловіка, патрульні встановили, що останній перебуває в розшуку за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану) ККУ.
Охоронці порядку повідомили про подію ініціатора розшуку та склали на кривдника відповідні адміністративні матеріали за вчинення домашнього насильства.
Фото Патрульної поліції