![](/uploads/media/8c/b1/8cb18e2746dafde6fa80daf26820bee9_orig_thumb.jpg)
Тернопільські пластуни просять долучитися до збору матеріалів для окопних свічок на передову
Збір завершується 1 листопада
![](/uploads/media/5e/4f/5e4f030e521f3a9635f238c9789081df_w1280.jpg)
Юначки 58 пластового куреня імені Катерини Білокур просять усіх небайдужих долучитися до збору матеріалів для окопних свічок на передову. Про це повідомили на сторінці куреня у фейсбуці.
Друзі, із початку повномасштабного вторгнення на територію України з боку росії, Збройні Сили мужньо тримають та відвойовують наші міста і села, а волонтери невпинно їм допомагають. Ми - юначки к.ч. 58 ім.Катерини Білокур бажаємо забезпечити ЗСУ теплом та світлом у окопах, та оголошуємо збір матеріалів для виготовлення окопних свічок, – йдеться в повідомленні.
Окопними називають свічки, що виготовлені із гофрованого картону, воску та консервних банок. Саме такі свічки горять дуже довго, віддаючи світло та тепло.
Матеріали, які потрібні:
- консервні банки (з-під котячого корму, оливок, горошку, інших консерв тощо)
- картон гофрований (коробки з пошти, тощо)
- віск парафіновий (можливо у вашій церкві віддають залишки свічок)
Приносити за адресою:
м.Тернопіль, вул.Федьковича 11 (приміщення Тернопільського Пласту). Ящик біля чергового.
Збір матеріалів завершується 1 листопада.
Контакти:
0676455855 - Соломія Удич;
0677100675 - Зоряна Удич.
Фото з відкритих джерел