![](/uploads/media/bc/52/bc52667efaca4f5660f0491b36de4b34_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відбувся чемпіонат з риболовлі серед осіб з порушенням слуху
![271857650_1974215652786285_150631674729483027_n](/uploads/media/a8/8f/a88ff9b75b9785f10df30a5fabb6ec71_w1600.jpg)
У Тернополі 16 січня проведено чемпіонат з зимового лову риби на мормишку. Змагання організував Тернопільський обласний осередок спортивної федерації глухих України разом з Тернопільським центром «Інваспорт».
Участь у змаганнях взяло близько 20 осіб з порушенням слуху.
- Відкрив змагання начальник центру «Інваспорт» Віктор Федорчак який побожав усім присутнім чесних спортивних перемог. Переможцями в командному заліку: перше місце здобув Томків Ігор, Підборочинський Володимир та Пастернак Юрій; друге місце – Мостовий Сергій, Ящук Володимир, Кілик Іван, а «бронзу» вибороли Василевський Юрій, Стащук Ігор, Бас Іван, – повідомляють на офіційній сторінці тернопільського регіонального центру «Інваспорт».
Всі переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами.
Фото з допису