Ростислав Фук

Тернопільські спортсменки вибороли 10 медалей на Чемпіонаті Європи з легкої параатлетики (фото)

У загальному медальному заліку збірна України посіла друге місце

Чемпіонат Європи з легкої параатлетики проходив у шведському місті Уппсала з 11 по 16 червня. На цих змаганнях у складі Збірної команди України взяли участь і спортсменки-представниці міста Тернополя: Єлизавета Ільєнко, Руслана Муравська та Ольга Зазуляк, повідомляють на сайті міської ради.

Дівчата змагалися в стрибках у висоту, потрійному стрибку, бігу на 100м з барʼєрами та естафетах 4х100 м та 4х400 м. У стрибках у висоту тернополянки посіли одразу дві сходинки пʼєдесталу. Чемпіонкою з результатом 165 см стала Руслана Муравська, а бронзу виборола юна Єлизавета Ільєнко, стрибнувши на 143 см. В потрійному стрибку Ольга Зазуляк посіла третє місце з результатом 10 м 78 см. У змаганнях з бігу на 100 м з барʼєрами, Руслана Муравська посіла 3 місце з результатом 16,99с, поступившись португалці та полячці. В естафеті 4х100 дівчата поступились лише представницям Туреччини та завоювали срібло, а в естафеті 4х400 були бронзовими призерками.

Загалом тернополянки принесли Збірній Україні 10 медалей, а Єлизавета Ільєнко вперше офіційно виконала норматив на звання Майстра спорту України.

Підготували спортсменок заслужені тренери України Михайло Васірук, Іван Салук та майстер спорту України з легкої атлетики Віктор Ворко. В загальному медальному заліку збірна України посіла друге місце.

Колектив Терену вітає спортсменок з блискучими результатами та бажає подальших перемог.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео