![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Тернопільські спортсмени здобули декілька нагород на чемпіонаті України (фото)
![1](/uploads/media/9c/b9/9cb99435f6099163a12728b9c1364531_orig.jpg)
У чемпіонаті із пауерліфтингу, який проходив в місті Чернівці, спортсмени з Тернопільщини здобули золото, срібло та бронзу.
Нещодавно відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу (класичний пауерліфтинг) серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в якому брало участь 25 команд ДЮСШ з усієї України. Вдало виступили на турнірі учні-спортсмени КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту», які зайняли шосте загальнокомандне місце.
![2](/uploads/media/55/45/5545fcd4b55a8e973eeab05b5b4cb475_orig.jpg)
Відтак, майстер спорту міжнародного класу Марія Полянська, здобула золоту медаль у ваговій категорії 47 кг. Наталія Фещук у ваговій категорії 52 кг та Катерина Кінчило у ваговій категорії 57 кг стали срібними призерками. Бронзові нагороди дісталися Канюці Альоні у ваговій категорії 63 кг (на фото зліва) та Гаврилюку Вадиму у ваговій категорії 105 кг. Також четверте місце у ваговій категорії 74 кг зайняв Владислав Шестопал. Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі школи Ігор Лисий, Анастасія Наконечна, Андрій Злочовський, пише Тернопільська ОДА Управління фізичної культури та спорту.
Фото з допису