Тернопільські спортсмени здобули декілька нагород на Кубку України з армрестлінгу

1

Спортсмени з Тернопільщини привезли із Кубку України дві золотих та одну бронзову медалі.

Проходив Кубок України з армрестлінгу в Одесі. Участь у ньому взяли 166 спортсменів з 21 регіону України. За команду Тернопільщини виступали Вадим Стецюк, Святослав Бочков, Гордій Бабій, Владислав Білик, Михайло Заєць.

Наші спортсмени здобули у своїх вагових та вікових категоріях дві золотих і одну бронзову медалі: Святослав Бочков посів перше місце на праву руку в категорії 70 кг серед юнаків; Владислав Білик зайняв третє місце на ліву руку в категорії 60 кг серед дорослих та Вадим Стецюк став чемпіоном на ліву руку, виступаючи в категорії понад 100 кг серед дорослих, пише Тернопільська ОДА Управління фізичної культури та спорту.