![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
Тернопільські стоматологи знову вирушили лікувати бійців на передовій
Мобільний кабінет має відповідне стоматологічне обладнання для лікування у польових умовах
![](/uploads/media/77/6d/776d95f9dff66691584171d747ae8da4_w640.jpg)
Днями до військовослужбовців на передову вирушила мобільна стоматологія та волонтери, повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.
Медики Тернопільської міської стоматологічної поліклініки надають необхідну хірургічну та терапевтичну стоматологічну допомогу захисникам і захисницям у Донецькій області. Понад 40 воїнам вже надали допомогу, лікарі-стоматологи продовжують працювати на фронті.
До слова, проєкт мобільної стоматології реалізували у Тернополі у серпні 2022 року. Кабінет має відповідне стоматологічне обладнання, інструментарій, медикаменти для лікування у польових умовах. Його допомогла втілити місцева фірма «Галіт», яка займається виробництвом стоматологічного устаткування.
Фото Тернопільської міської ради