![](/uploads/media/0e/05/0e05a9ee491cfe90715eef7e0febe726_orig_thumb.jpg)
Тернопільські волонтери передали реанімобіль на передову (відео)
Це вже третій автомобіль, який благодійний фонд “Престиж Благо” передає захисникам
![](/uploads/media/09/45/0945744146d820aa645a8ce218f1830a_w1920.jpg)
Найбільшою потребою у військових зараз є медзасоби та техніка. Відтак, благодійний фонд “Престиж Благо” спільно з німецькими благодійниками виконали одне із прохань захисників та передали реанімобіль в один із бойових підрозділів на передову.
Детальніше – на відео.
Фото, відео Руслана Жирова