![](/uploads/media/f9/e5/f9e50a976f8909ee200b30f46148fc4e_orig_thumb.jpg)
«Вовк. Страху нема»: у Тернополі відбулася прем'єра фільму, де знялися військові та їх командири (відео)
На жаль, деякі із воїнів, знятих у фільмі, загинули в боях за Україну, однак їх подвиг назавжди закарбується на цьому відео. Світла і вічна пам’ять Героям
![](/uploads/media/cb/fd/cbfdeeed6a6a0f6d930975b8d07e520f_w960.jpg)
Заповнений зал гучно аплодував, а на очах багатьох глядачів застигли сльози – з такими емоціями відбулася прем’єра документального фільму “Вовк. Страху нема” у Тернополі. Це кінострічка про 10 років боротьби за рідну землю та життя військовослужбовців Сил спеціальних операцій, відомих як «Вовкулаки» або «Воїни ночі». Режисерки фільму – Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська.
Детальніше – на відео.
Фото з відкритих джерел, відео Руслана Жирова