Тамара Коблик

Тернопільський коледж переїде у колишнє приміщення телерадіокомпанії

Рішення «Про передачу Тернопільському мистецькому фаховому коледжу імені Соломії Крушельницької нерухомого майна за адресою бульвар Т.Шевченка, будинок 17, місто Тернопіль» прийняте на сесії Тернопільської обласної ради 21 грудня 2022 року

Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької матиме нове приміщення. Про це повідомили на сайті навчального закладу.

Рішення «Про передачу Тернопільському мистецькому фаховому коледжу імені Соломії Крушельницької нерухомого майна за адресою бульвар Т.Шевченка, будинок 17, місто Тернопіль» прийняте на сесії Тернопільської обласної ради 21 грудня 2022 року.

Напередодні Різдва і 65-річного ювілею нашого мистецького навчального закладу це рішення є справді історичним. Коледж отримав неоціненний подарунок, про який мріяв не один десяток років. Дякуємо обласній владі за розуміння та підтримку талановитої молоді, — наголосив в.о. директора Сергій Маловічко. – Коледж тепер матиме ще й великий концертний зал, який є у цьому приміщенні. Переконаний, що цей зал стане ще однією гідною локацією мистецького життя краю.

Вибір читачів за тиждень

Відео