![картопля](/uploads/media/d7/24/d724969b57e5b9a8bda85308da8d4c66_orig_thumb.jpg)
Тернопільський студент отримав відзнаку «Волонтерська доблесть»
Максим Королішин із перших днів війни активно займається волонтерською діяльністю
![](/uploads/media/3d/13/3d13c9f06ef0b4825c6ce455d028890f_w640.jpg)
Студента факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету – Максим Королішин, який навчається за спеціальністю «Облік і оподаткування», нагородили відзнакою «Волонтерська доблесть». Про це розповіли у пресслужбі вишу.
Максим із перших днів війни активно займається волонтерською діяльністю. Він реалізовував збори необхідних речей у Нідерландах, привозив гуманітарну допомогу й вантаж в Україну, виступав організатором та співорганізатором благодійних турнірів з мініфутболу, де збирають гроші на дрони-камікадзе, автомобілі, шини та запчастини для ЗСУ.
Фото пресслужби ЗУНУ