![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
Тернопільським студентам призначено почесні академічні стипендії
![images (1)](/uploads/media/db/ce/dbce15fdfed95eyz4993905c863a71cf_w960.jpg)
Почесні академічні стипендії призначено студентам Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
– Наші студенти найкращі! Щодня ми в цьому переконуємося і пишаємося їхніми перемогами! – кажуть у пресслужбі ТНПУ. – Відповідно до Указу Президента України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, трьом студентам ТНПУ призначено академічні стипендії Президента України.
Стипендіатами стали: студентка факультету іноземних мов Юлія Генсерук, студентка інженерно-педагогічного факультету Наталія Качалуба, студентка географічного факультету Аліна Цідило.
Крім того, академічну стипендію імені М. С. Грушевського призначено студенту історичного факультету Михайлу Боднару.
Фото з відкритих джерел