![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
Тернополіські гвардійці дарували перехожим любов і чудовий настрій (фоторепортаж)
![52591441_406661479878919_8332737841347952640_n](/uploads/media/36/5a/365a9f06865b5b350ef2fc9e42b10a0f_orig.jpg)
Гвардійці 2 батальйону 2 Галицької бригади Національної гвардії України дарували перехожим один з символів сьогоднішнього Дня закоханих – валентинки . Акція стартувала одночасно у Тернополі, Львові, Івано-Франківську та Ужгороді.
Дизайн ексклюзивних валентинок розробили солдати-строковики власними руками спеціально до цього дня. Побажання не повторювалось на жодній з них.
В Тернополі гвардійці дарували валентинки закоханим парам та тим, хто тільки шукає своє кохання. Бажали тільки миритись у стосунках, мати міцний шлюб та завжди розуміти один одного, взаємної любові і мирного неба над головою. До акції долучились і офіцери, і солдати строкової служби. Кажуть, що приємно було бачити стільки добрих посмішок. Перехожі у відповідь говорили тільки теплі й щирі слова. Гвардійці вірять, що усі побажання обов’язково стануть реальністю.
![52649445_226350074852085_8928196200369225728_n](/uploads/media/65/ef/65efd7d913bd06cf554e604db94831d5_orig.jpg)
![51847250_356472121748871_1633751893782036480_n](/uploads/media/9c/af/9caf73a0380c711050b1d56799667472_orig.jpg)
![52377618_253673715542705_6558150005675261952_n](/uploads/media/f1/4a/f14ac09884d2efcbf8c98303cdf846a0_orig.jpg)
![52001281_423911425016321_7485562122101850112_n](/uploads/media/ed/0c/ed0c0c4d388c255f53f6126429ba5b2a_orig.jpg)
![51874724_1220772011421590_4617605295110094848_n](/uploads/media/1c/df/1cdf4c5139ddc915da44883e37706d13_orig.jpg)
![51781282_428934047649552_5761380031204950016_n](/uploads/media/fd/b6/fdb6da28cf904ff2afab1a4ede330379_orig.jpg)
![51720772_2575591472514411_4721464523519688704_n](/uploads/media/60/c3/60c35e8905fddafe459c034fd817918a_orig.jpg)
Фото надала лейтенант інформації і комунікації Аліна Новікова