![](/uploads/media/a3/86/a3860391755b597ca7acbb4ca8716f39_orig_thumb.jpg)
Тернополян навчили, що таке пропаганда і як вести інформаційну війну (фото)
![D8Sr6RDQ_XY](/uploads/media/1d/98/1d98558caa174346f478728fec249837_orig.jpg)
Тренінг «Що таке пропаганда? Основні принципи ведення інформаційної війни» провели у Тернополі. Лектором виступив один із ініціаторів «Школи медіа-патріотів».
![HwMzBuU46vc](/uploads/media/e6/d8/e6d85c1786b67de081410ede6d751dcd_orig.jpg)
Організаторами такої лекції стали учасники громадської організації «Молодіжне об’єднання «Файне місто».
- Були розглянуті такі теми: як захистити себе і свої близьких від інформаційних атак, як ми можемо впливати на інформаційний простір і взагалі на те, що відбувається в країні, - каже організатор заходу Роман Валігура.
![6k2tJzWU3v0 (1)](/uploads/media/eb/4d/eb4d96692803f3f1173a1c8f57ae940e_orig.jpg)
Тривав тренінг понад 4 години. Більше 20 людей прийшли послухати, як уникнути впливу медіа і фільтрувати інформацію, що ми отримуємо під час спілкування із оточуючими.
- Спочатку ми говорили про те, як відбувається формування нашої із вами свідомості. Наприклад, ви живете і навколо вас відбуваються певні події. Зрозуміло, що у вас формується певне ставлення. Тобто, з однієї точки зору – це емоційний стан, з іншої ж – у вас формується розуміння певних речей, - розповідає Євген Боднаренко.
![HCZmOLrn7Hc](/uploads/media/af/11/af112135c0ef66d5e8269386776f6c2f_orig.jpg)
Організатори кажуть, що це не останній такий тренінг у Тернополі. Адже лише ми можемо змінити нашу країну на краще.
- Дякую Євгену за потужний та цікавий тренінг. Радує те, що маленькими, але впевненими, кроками ми можемо змінити Україну. Тренер навчив, як правильно читати новини і фільтрувати отриману інформацію, щоб не пригнічувати свій емоційний стан, - поділилася своїми враженнями від лекції Тетяна Сендецька.
![cyl4UJaKxYM](/uploads/media/46/cd/46cda75fd195362abd152c12143d191b_orig.jpg)
![iyzfT0nUtto](/uploads/media/0d/79/0d79d2783b3c8f94a0774c89e8a0749d_orig.jpg)
Фото автора