Тамара Коблик

Тернополян закликають звернутися у водоканал: є зміни щодо лічильників

До 14 липня всі абоненти, в яких термін повірки лічильників минув, повинні зателефонувати за номером (0352) 519756 і замовити послугу

Тернополян закликають терміново звернутися до Водоканалу: мешканців міста очікують зміни правил. Про це повідомили у пресслужбі «Тернопільводоканалу».

Маєш лічильник? Є важлива інформація!

Постанова Кабінету міністрів, що в період воєнного стану дозволяла не повіряти водоміри, незабаром втратить чинність. Натомість із 4 червня діятиме нова – №440. Згідно з нею, споживачі впродовж трьох місяців після завершення опалювального сезону повинні надати лічильники для повірки, - йдеться у повідомленні.

Тепло в оселях тернополян вимкнули 14 квітня. Отже, до 14 липня всі абоненти, в яких термін повірки минув, повинні зателефонувати за номером (0352) 519756 і замовити послугу.

Звертаємо увагу, що без вчасної повірки лічильників абоненти можуть бути прирівняні до тих, хто не має водоміра взагалі. Це призведе до зайвих витрат. Тож закликаємо тернополян не гаяти часу та подбати про коректний облік води в своїх домівках, - кажуть у водоканалі.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео