![](/uploads/media/d2/77/d27780970749e53b74f2d8d62b5d5a67_orig_thumb.jpg)
Гурт «Пиріг і Батіг» виступить з музично-поетичним дійством у Тернополі
Кошти спрямують до благодійного фонду Musicians Defend Ukraine
![](/uploads/media/3e/29/3e29cec733c58d03659ef44e9656yzef_w1280.jpg)
Музично-поетичне дійство від «Пиріг і Батіг» відбудеться 14 квітня, о 19.00 в укритті Nа Пошті.
«Пиріг і Батіг» – це ніжнотривожне засвоювання мови, акуратна модернізація народного пісенного спадку. Музичне трактування поезії взірців різних років, що дає змогу прослідкувати еволюцію мови з певного періоду, – кажуть організатори.
Програма складатиметься з 2 частин:
- Презентація альбому «Зелений» за творами Богдана Ігора Антонича;
- Презентація співаної поезії з майбутнього альбому «Замордовані» (I)
на вірші поетів, що були закатовані під час радянської окупації нашого
Краю.
Львівський гурт «Пиріг і Батіг» – музично-поетичний проєкт, мета якого популяризувати мову нашого краю за допомогою музичних, поетичних та пісенних форм. Творчість колективу – акуратна модернізація народного пісенного спадку; музичне трактування поезії взірців різних років, що дає змогу прослідкувати еволюцію мови з певного періоду.
«Батіг» у назві гурту виступає «артефактом драматичного минулого, що є алегорією пам'яті за культурним спадком Краю; із тим, дія-функція батога потерпає певну метаморфозу — з каральної, переходить у просвітницьку площину; але як і «попередній» батіг, цей теж лишає по собі метафоричний культурний рубець-пам‘ятку; тож всипати батога трактується як — заспівати пісню». Тож не проґавте сю подію, аби разом могли чемно і кротісно набутись у цей важкий для країни час, і долучитись водночас до збору від фонду Musicians Defend Ukraine, – йдеться в повідомленні.
Квитки - https://secure.wayforpay.com/payment/pyrigibatig
![](/uploads/media/52/b0/52b03c7e756cfbe1d7yz45cfacb60b85_w960.jpg)
Фото гурту «Пиріг і Батіг»