Ростислав Фук

Гурт «Пиріг і Батіг» виступить з музично-поетичним дійством у Тернополі

Кошти спрямують до благодійного фонду Musicians Defend Ukraine

Музично-поетичне дійство від «Пиріг і Батіг» відбудеться 14 квітня, о 19.00 в укритті Nа Пошті.

«Пиріг і Батіг» – це ніжнотривожне засвоювання мови, акуратна модернізація народного пісенного спадку. Музичне трактування поезії взірців різних років, що дає змогу прослідкувати еволюцію мови з певного періоду, – кажуть організатори.

Програма складатиметься з 2 частин:

  1. Презентація альбому «Зелений» за творами Богдана Ігора Антонича;
  2. Презентація співаної поезії з майбутнього альбому «Замордовані» (I)
    на вірші поетів, що були закатовані під час радянської окупації нашого
    Краю.

Львівський гурт «Пиріг і Батіг» – музично-поетичний проєкт, мета якого популяризувати  мову нашого краю за допомогою музичних, поетичних та пісенних форм. Творчість колективу – акуратна модернізація народного пісенного спадку; музичне трактування поезії взірців різних років, що дає змогу прослідкувати еволюцію мови з певного періоду.

«Батіг» у назві гурту виступає «артефактом драматичного минулого, що є алегорією пам'яті за культурним спадком Краю; із тим, дія-функція батога потерпає певну метаморфозу — з каральної, переходить у просвітницьку площину; але як і «попередній» батіг, цей теж лишає по собі метафоричний культурний рубець-пам‘ятку; тож всипати батога трактується як — заспівати пісню». Тож не проґавте сю подію, аби разом могли чемно і кротісно набутись у цей важкий для країни час, і долучитись водночас до збору від фонду Musicians Defend Ukraine, – йдеться в повідомленні.

Квитки - https://secure.wayforpay.com/payment/pyrigibatig

Фото гурту «Пиріг і Батіг»

Вибір читачів за тиждень

Відео