![](/uploads/media/68/3c/683cf1a897743b2178235d5bd82948db_orig_thumb.jpg)
Тернополяни можуть передати великодні кошики на передову
Триватиме благодійна акція до 22 квітня
![Великдень](/uploads/media/f2/aa/f2aa25efa7d0652d7b2eac051cc28f02_orig.jpg)
Днями в Тернополі стартувала акція «Писанка Захиснику», повідомляють на сайті міської ради.
Акція проводиться з метою підтримки бойового духу захисників та заохочення учнівської і студентської молоді до реалізації благодійних соціальних та творчих проєктів напередодні великодніх свят, – йдеться в повідомленні.
Участь в акції можуть взяти представники та колективи закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти. Триватиме благодійна акція до 22 квітня.
Відповідно до умов, учасники готують «великодній кошик»: паски, пряники з великодньою символікою, неїстівні декоративні яйця-писанки, (заламіновані) витинанки, обереги, вітальні листівки, малюнки тощо.
Ці «великодні кошики» (коробки, посилки, наповнені підготовленими подарунками; зовні коробки чи посилки – аркуш, на якому вказано назву закладу-відправника) приносять у кабінет 39, вул. Тараса Шевченка, 1 (управління освіти і науки) до 19 квітня 2024 року для організованої передачі воїнам ЗСУ волонтерами, представниками Тернопільської міської ради.
Фото з відкритих джерел