![](/uploads/media/d0/e2/d0e242c48b4bcdfc8971d805d9008b9d_orig_thumb.jpg)
Тернополян запрошують переглянути фільм і долучитися до збору коштів для військових
Кінострічка реалізована за добровільні донати звичайних людей
![](/uploads/media/e3/0f/e30fe8e980e468a17768df4b0e511493_w1280.jpg)
Напередодні пам'ятних подій революції гідності у Тернополі покажуть фільм про боротьбу за Україну. Фільм вийшов 30-го листопада у відкритий прокат. А вже 2 грудня у Тернополі відбудеться спеціальний показ у креативному кластері Na Пошті.
Фелікс Куртаніч – головний герой фільму – збірний образ усіх, хто загинув за Україну. Усіх, хто так чесно й сміливо казав «хто, якщо не я?». Побратими у фільмі – символ усіх, хто продовжує боротись тут і зараз й буде це робити до останнього. Його батьки – символ сили й мудрості: як пережити втрату і прийняти вибір сина. Професія – символ вільного польоту, бачити те, що інші не можуть, це він вмів найкраще і з великою любов’ю, – кажуть організатори.
Тернополян та гостей міста запрошують приєднатися до спецпоказу 2 грудня, о 15:00 в креативному кластері Na пошті (вул. Коперника, 4). Вхід - вільний донат. Зібрані кошти передають на підтримку аеророзвідки батальйону Кульчицький.
Кінострічка реалізована за добровільні донати звичайних людей, імена яких внесені в титри. Тизер до стрічки можна переглянути ТУТ.
Фінансово підтримати батальйон зараз - ТУТ.
Контакти:
E-mail: naposhti@gmail.com
Сайт: https://sharks.lgvfund.com/
![](/uploads/media/a1/f2/a1f20a0a32e699d9904ceae09074f855_w2240.jpg)
Фото з відкритих джерел