![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Тернополянам на замітку: що варте уваги у Венеції
![Безымянный](/uploads/media/44/19/4419723c35cf8yz5a0edb87b6b41385f_orig.jpg)
Тернополяни, які збираються у Венецію, можуть розпочати огляд міста із найбільшого каналу – Гранд-канал. Він перетинає усе місто і особливо чарівний в променях вечірнього сонця, розповідає Діана Гоголь, яка нещодавно відвідала це місто. Також вона радить додати до списку must visit ще дві цікаві пам’ятки.
– Гранд-канал починається біля залізничного вокзалу Венеції, а закінчується біля будівлі митниці, – пише Діана. – Найкращий і найдешевший спосіб побачити місто з воли – покататися на річковому трамвайчику, або вапорето. Вартість – 7 євро. Також варто відвідати один з найпопулярніших соборів Венеції – це собор Святого Марка (або Сан-Марко). Він вражає з першого погляду. Відразу поруч біля собору можна подивитись на Палац Дощів. До речі, це – колишня резиденція венеціанського уряду. Ну і варто просто погуляти площею Сан Марко, а ще поблукати містом і побачити славні мости, канали і палаццо.
Безымянный2 Безымянный3
Про те, що варто подивитись в Римі, читайте ТУТ.
Фото з допису