![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Тернополянка привітала усіх із святом Водохреща, занурившись у води Йордану (фото)
![83455406_10222457492494289_4476286165103673344_n](/uploads/media/ff/90/ff90202033c8d01dd582e66da92353e1_orig.jpg)
Тернополяни цьогоріч на свято Водохреща традиційно не побоялись випробувати зимову воду під час занурення. Пірнали хлопці та дівчата, дехто із них продовжували святкування колядою на могилах героїв.
- Ми із сумівською родиною у цей день спершу занурюємось в ополонку, а потім ідемо на Микулинецьке кладовище колядувати на могилах загиблих воїнів, - розповіла голова тернопільського осередку «СУМ» Леся Голик. – Занурюємось уже 5 років поспіль, акцію на могилах «Кутя для Героїв» проводимо протягом 10 років. Саме цим мені моя «сумівська родина» - якісним і нетиповим часом разом.
А тернополянка Тетяна Білінська побувала у свято Водохреща на Святій Землі та занурилась у річки Йордану.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«268317,268316,268315»]- Христос Хрещається! Вітаю зі святом Водохреща, - написала вона. - Це велике щастя побувати на Святій Землі на старовинній паломницькій переправі «Віфавара» та мати можливість зайти у воду річки Йордан, де понад 2000 років назад, саме в цьому місці, прийняв Святе Хрещення Син Божий.
Фото з дописів