Оксана Мацьопа

Тернополянка стала чемпіонкою Азії з боксу

Чемпіонат Азії з боксу серед юніорів, школярів та школярок ASBC тривав в Об'єднаних Арабських Еміратах

Боксерка Олександра Черевата з Тернополя стала чемпіонкою Азії з боксу. Про це повідомили у пресслужбі Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОДА.

Чемпіонат Азії з боксу серед юніорів, школярів та школярок ASBC тривав з 30 серпня по 08 вересня року в Об'єднаних Арабських Еміратах. У змаганнях взяли участь спортсмени з 26 країн світу.

В складі збірної команди України виступала тернополянка Олександра Черевата, підопічна тренера Володимира Шнуровського. Дівчина змагалася у ваговій категорії до 40 кілограмів.

У півфіналі боксерка здобула перемогу над суперницею з Казахстану з рахунком 5:0. У фінальному поєдинку вона зустрілася з спортсменкою з Індії та здолала її з рахунком 4:1, виборовши звання чемпіонки Азії.

Олександра Черевата тренується у відділенні боксу у «КДЮСШ з греко-римської боротьби». Серед її здобутків - неодноразове звання чемпіонки України та віце-чемпіонки кубку Європи.

Колектив Терену вітає Олександру Черевату з перемогою та бажає подальших спортивних досягнень.