![](/uploads/media/4b/15/4b155f1f75e9688db18f81a122540b24_orig_thumb.jpg)
Тернополянка травмувалася у громадському транспорті
73-річну жінку госпіталізували
![](/uploads/media/f0/e5/f0e5a565f366e5a50729cc487b9dd41a_w640.jpg)
Екстрене гальмування стало причиною травмування жінки - одна з версій дорожньо-транспортної пригоди з потерпілими, яку розглядають слідчі Тернополя. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
17 квітня близько 13:45 в автобусі марки «МАЗ-206», який курсував за маршрутом «вул.Л. Українки - ТРЦ «Подоляни» тілесні ушкодження отримала місцева жінка. За попередньою інформацією, 73-річна тернополянка сиділа в автобусі й коли транспорт загальмував, не втрималася та впала з крісла.
До неї одразу викликали бригаду швидкої. Пенсіонерку госпіталізували. Водія освідчили. Він був тверезий. Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до статті 286 ККУ.
Ще одну автопригоду з потерпілими зареєстрували працівники поліції в селі Колодіївка. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій автомобіля BMW X5, рухаючись дорогою Тернопіль - Скалат - Жванець, не впорався з керуванням, допустив з'їзд з проїжджої частини, а після цього злетів у кювет та перекинувся.
У результаті аварії з тілесними ушкодженнями до лікарні госпіталізували пасажирку 1987 року народження. Водія направили на медичний огляд, аби перевірити на стан алкогольного сп'яніння.
![](/uploads/media/56/fc/56fc88ca21fd1086f9e393e0afb1d30a_w640.jpg)
Триває слідство.
Фото Національної поліції