![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
Тернополянка здобула «срібло» на світовому чемпіонаті з танців у Португалії
Щирі вітання
![](/uploads/media/86/5b/865b88067ce1e69b05d2862f029447c8_w960.jpg)
Тернопільська танцівниця Христина Палій стала срібною призеркою та віцечемпіонкою на світовому чемпіонаті «Dance World Cup», що проходив у португальському місті Брага. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Юна чемпіонка здобула почесне друге місце в стилі «commercial dance» та п’яте місце у «street dance». Керівниця танцювальної студії «NewJect Dance», де займається Христина, – Яна Ткач.
Колектив Терену щиро вітає Христину Палій та бажає майбутніх перемог і нових звершень.
![](/uploads/media/15/9d/159d42b5165abcc027f2e338d19923cf_w960.jpg)
Фото з допису Сергія Надала