![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Тернополяни пограбували банк за допомогою інтернету
![картки](/uploads/media/9b/c4/9bc401e5124ff63caa536b76b28a2016_orig.jpg)
Понад мільйон гривень втратив банк через недосконалу програму.
Працівники відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області Подільського управління Департаменту кіберполіції в ході проведених заходів виявили факт шахрайства, вчиненого шляхом незаконних операцій з використанням ЕОМ. Щоправда лиходії вчиняли злочини тривалий час.
Григорій Кондратюк, начальник ВПК у Тернопільській області каже, що таку суму втратив банк за один лише 2016 рік.
Лихий задум втілювали завдяки навикам володіння ПК: особи користувалися технічною недосконалістю програми винагород з накопичення балів - купували товар через закордонні інтернет-магазини, де оплачували суму вартості з власної картки, їм нараховувався бонус, і тоді злочинці відміняли операцію.
Справу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 ККУ - шахрайство. Шахраям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Повідомляють у відділі комунікації НП Тернопільської області.
Фото з відкритих джерел