![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
Тернополяни їздять з фейковими правами
![original_772-600x368](/uploads/media/05/ca/05ca10660746280639f2103ab90b08ac_orig.jpg)
Вчора, 17 грудня, близько 10 ранку патрульні поліцейські у Зборові затримали чоловіка, у якого виявилися підроблені документи.
30-річний чоловік виявився тернополянином. В Управлінні патрульної поліції повідомляють, що було виявлено ознаки підробки виражені у відсутності захисних голографічних елементів. Наразі документи відправили на експертизу.
Фото з відкритих джерел