![](/uploads/media/fa/9f/fa9f2842f4bedd745e58c87685897134_orig_thumb.jpg)
Тернополянин став віце-чемпіоном України з боксу
![619ded3509258214395175 (Copy)](/uploads/media/a8/66/a8660a9d4fe6285f0397140eac7fb744_w320.jpg)
Днями у смт Ворохта Івано-Франківської області відбувся Відкритий чемпіонат України з боксу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл ГО ВФСТ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Срібним призером у даних змаганнях став тернопільський боксер Захар Фірман.
Про це інформують на сайті Тернопільської обласної державної адміністрації.
Хлопець, змагаючись у ваговій категорії 46 кг за медалі найвищого ґатунку, в фінальному поєдинку поступився більш досвідченому супернику з Одеси та посів друге місце. Захар Фірман представляє Тернопільський обласний осередок ФБУ, ТОДЮСШ з літніх видів спорту та боксерський клуб «Шкіряна Рукавичка».
- Готували спортсмена до змагань Заслужений тренер України Віктор Петров та Анатолій Фірман, - ідеться на сторінці ТОДЮСШ з літніх видів спорту у соцмережах.
Загалом, у змаганнях взяли участь понад 200 боксерів з 21 області України, серед яких були призери та чемпіони Європи.
Фото з сайту